Yaşam Alanlarında Angel Carpet İle Samimi Dokunuşlar…

Angel Carpet, 2016 yılında olan üretim kapasitesini, 2017 yılında % 20 oranında arttırmayı hedefliyor.

İlk üretimine 1990 yılında Algan tekstil adı altında mekanik sistemli makinalarla başlayan firma, sonrasında hızla gelişen teknolojiye ayak uydurarak yeniliğe gitti. 2000 yılında ise üretimde geçiş yaptığı son sistem olan elektronik tezgâhlarla kalite standartlarını yükselterek, teknolojideki yenilikleri bünyesine entegre ediyor.

Teknoloji ve yenilik Angel Carpet’ta buluştu

Teknoloji ve yenilenme rüzgârı ile firma isminde de değişime gitti., müşterilerine daha fazla çeşit ve kalitede ürün üretiyor. Ürün portföyünü arttıran Angel Carpet tüm müşterilerini, sunduğu kaliteli ve zengin bir koleksiyonla kucaklıyor.Yenilik ve değişimi ilke edinen Angel halı günümüzün trend desen ve modellerini, tasarımlara özgün bir stille yansıtıyor. Hayatın renklerini buluşturduğu ürünleri, yaşam mekânlarına samimi detaylar katarken, hayata farklı bir bakış açısı sunabilmek için yeni trendlerin takipçisi değil, öncüsü olmayı ilke ediniyor.

Müşterilere değer katan marka!

Müşteri memnuniyeti konusunda hassas davranan Angel Carpet, sunduğu kaliteli halılarla tüketicilere değer katıyor. Müşteri memnuniyeti ekseninde faaliyetlerini sürdüren marka, sağladığı güveni koruma noktasında istikrarlı davranıyor. Kurumsal sistem, genç ve dinamik ekip ruhu markayı, başarı noktasında bir sıfır öne taşıyan en önemli unsurlar arasında yer alıyor.