Katipoğlu Halı

Katipoğlu Halı 1973 yılında Bornova’da kurularak Halı Sektörüne, makina halısı üretimi ile aile firması olarak ticaret hayatına başlamıştır.1973 yılından 1998 yılına kadar firmamız bir fiil makina halısı üretimi yaparak tüm Türkiye’ ye halı dağıtmıştır.Firma bu hususta sektörde ilk Van Dewil tezgahını kullanan firma olmuştur.

1986 yılında İzmir Konak Çankaya’da ilk perakende mağazasıyla müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır.İlerleyen dönemlerde sektörün lider firmalarından olan Royal Halı-Kaşmir Halı,Angora Halı,Sanat Halı,İpek Mekik Halı,Apex Halı,Eko Halı gibi öncü firmalarla çalışmalarına devam etmektedir.

Uzun yıllardan beri Arçelik bayiiliğne devam eden Katipoğlu Halı bu sektörde de İzmir’in öncülerinden olmuştur.

2012 yılında 1000 m2 ilk çeyiz mağazasını Çankaya Halit Ziya bulvarında açan Katipoğlu Halı halihazırda yine ev tekstili ve züccaciye devlerinden olan Taç,Sarev,Karaca Home,Emsan,Karaca gibi büyük firmaların ürünlerini de satmaktadır.

2013 yılında Manavkuyu Bayraklı semtinde 350 m2 üzerine kurulu mağazasıyla piyasaya bir soluk daha getiren Katipoğlu Halı o bölgedeki rekabetçi yapıyı arttırmıştır.

3 nesildir siz değerli müşterilerine hizmet veren Katipoğlu Halı yıllar boyunca özellikle İzmir ve Ege Bölgesinin perakende halı konusunda uzman görüşü ve müşteri odaklı çalışmalarıyla müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır ve de karşılayacaktır.

Firma bu hususta kendi sloganını BİZ FARKLIYIZ ÇÜNKÜ BİZ KATİPOĞLU’YUZ olarak tanımlamaktadır.

  • Fevzipaşa Bulvarı No:41/2-A Çankaya Konak İzmir
  • 0(232) 482-2749
  • 0(232) 482-2749
  • info@katipogluhali.com.tr
  • www.katipogluhali.com.tr