Kärcher’den Halı Temizliğinde Devrim Yaratacak Teknoloji

Alman temizlik devi Kärcher, otel, havalimanı, restoran gibi insan trafiği yoğun alanların halı ve kaplama temizliğinde devrim yaratacak bir çözüm sunuyor. Kärcher’in halı temizleme makinesi BRS 43/500 C ile birlikte kullanılabilen iCapsol Deterjan, uygulama yüzeyine püskürtülerek kirlerin kristalleşmesini sağlıyor. Kristalleşen kirler daha sonra BRS 43/500 C ile temizleniyor. Böylece uygulamadan sadece 20 dakika sonra halılar ve kaplamalar yeniden kullanılabilir hale geliyor. 

Havalimanı, otel, restoran gibi yoğun sirkülasyona sahip alanlarda halı ve kaplama temizliği çok zaman aldığı için insan trafiğini engelleyebiliyor. Alman temizlik devi Kärcher, iCapsol ile bu soruna hızlı ve pratik bir çözüm getiriyor. Uygulama yüzeyine püskürtülerek kullanılan iCapsol Deterjan, kirlerin kristalleşmesini sağlıyor. BRS 43/500 ve iCapsol uygulaması sonrası kristalleşen kirler , elektrik süpürgesi yardımıyla alınıyor ve halılar uygulamadan sadece 20 dakika sonra yeniden kullanılabilir hale geliyor.

Ara temizlik için ideal

Kärcher’in halı temizleme makinesi BRS 43/500 C’in iCapsol modu ile birlikte kullanılabilen deterjan, özellikle işlek bölgelerde halıların hızlı bir şekilde temizlenmesine ve daha uzun süre temiz kalmasına imkan veriyor. iCapsol sayesinde halı ve kaplamalar insan trafiğini engellemeden temizlenebiliyor ve yeniden kullanılabiliyor. Halı veya kaplamalarda hiçbir yapışkan, kimyasal kalıntı bırakmayan iCapsol, derinlemesine yapılan ana temizliğin sıklığını azaltarak bütçeye de katkı sağlıyor.