Hotpoint’ten ultraviyole teknolojisine sahip Multi Cyclonic Elektrik Süpürgesi

Hotpoint, tüm kirleri yok etmeye yarayan ultraviyole teknolojisine sahip 4’ü bir arada Multi Cyclonic elektrik süpürgesi ile mükemmel temizlik sağlıyor.

Beyaz eşyada 100 yılı aşkın tecrübesiyle dünyanın bir numaralı beyaz eşya üreticisi Whirlpool Corporation bünyesinde faaliyet gösteren Hotpoint, mükemmel temizlik ve maksimum enerji tasarrufu sağlayan yeni Multi Cyclonic elektrik süpürgesini satışa sundu.

Ultraviyole teknolojisine sahip süpürge, derindeki tozları ve evcil hayvan tüylerini bile temizleyen motorlu fırçası sayesinde halıları dipten döverek tam temizlik sağlıyor. Halıda, sert zeminde, toz toplamada ve enerji seviyesinde A performans notu alan süpürgeler için kullanılan bir terim olan 4A’ya sahip süpürge, Hepa 14 filtresiile kirli havayı %99.95 oranında filtreleyerek evin havasını temiz tutuyor.

Çocuklar uyurken bile temizlik imkanı

Sadece 68 desibel ses seviyesi sayesinde çocuklar uyurken bile rahatça temizlik yapma olanağı sağlayan Multi Cyclonic, enerji tasarrufuyla da evlerin vazgeçilmezi olacak.

İki litre toz tutabilme hacmine sahip ergonomik hazne ile biriken tozları tek tuşla hızlı ve kolayca boşaltabilen ürün, tutacak kısmında bulunan ve daha rahat hareket etme imkanı veren uzaktan kumandası ile de eğilmeden süpürgenin emiş gücünü kolayca ayarlama, motorlu fırçayı aktive edebilme ya da bekleme moduna alma fırsatı tanıyor.