Halı Gazetesi

 

Halı Gazetesi nedir?

Halı Gazetesi,81 il 957 ilçede  hizmet veren halı üreticisi, toptancı firmalara ulaşma imkanına sahip olacaksınız. Her zamanki gibi 20.000 adet baskısı ile tüm Türkiye’de sektörle buluşacaktır. Firma sahibi, işadamlarına ücretsiz olarak dağıtımı yapılan ve sektörel gelişmelerden haberdar eden aylık bir yayındır.

Halı Gazetesi’nin size faydaları nelerdir?

Halı Gazetesi, sizi yepyeni müşteriler ile buluşturan, yaptığınız işi sektörde çalışan insanlara  birebir anlatıp pazarlama maliyetlerinizi azaltan, markanızı güçlendirip büyüten bir yayındır. Bu anlamda Halı Gazetesi, firmanız için çalışan bir pazarlama uzmanıdır. Üstelik de sadece Türkiye değil, dünya çapında!

Örneğin bir pazarlamacınızı sadece Türkiye çapında görevlendirdiğinizi düşünelim. Tek bir eleman bile olsa, araç, benzin, otel, yemek, harcırah, işçi maliyeti vs. tahmin edebileceğiniz gibi çok yüksek maliyetlerle karşı karşıya kalırsınız…

Oysa ki, Halı Gazetesi olarak bizler sizi bu masraflardan kurtarıp, gerçekten ilgili müşterilerin direkt sizinle temas kurmasını sağlıyoruz.

Halı Gazetesi’nin diğer yayınlardan farkları nelerdir?

EŞSİZ KÜRESEL FIRSATLAR SUNAR!

Halı Gazetesi, şu ana kadar Türkiye ve dünyada sektörümüz ile ilgili tüm fuarlara katılmış ve katılmaya devam etmektedir. Fuarlardan elde edilen bilgi ve verileri düzenli olarak kontrol etmekte ve adres bilgilerini 6 ayda bir güncellemektedir. Sektörle ilgili her türlü toplantı, organizasyonu da yakından takip etmekte ve katılım göstermektedir. Dünya çapında, sektörle ilgili çok sayıda dernek, oda ve birliklerle işbirliği içinde bulunan Halı Gazetesi, profesyonel anlamda bu kuruluşlara üye bulunan herkese ulaşarak, sizlere eşsiz küresel fırsatlar sunmaktadır.

İSTİKRARLIDIR!

Halı Gazetesi, her ay düzenli olarak basılır ve ücretsiz olarak dağıtımı gerçekleştirilir.

Türkçe ve İngilizce yayınlanan haberleriyle dünya sektörünün ilgisini çeken Halı Gazetesi ayrıca, katılım gösterdiği yurtdışı fuarlarının içeriğine göre bölgesel dillerde de basılabilmektedir.

Çok sayıda fuarın resmi gazetesidir.

Dağıtımını denetlemeye açan tek yayındır!

DOĞRU VE NİTELİKLİ OKUYUCUYA ULAŞIR!

Türkiye ve dünyada sektörümüz ile ilgili tüm fuarlara katılıp, elde edilen dataları 6 ayda bir tarayıp adresleri güncelleyerek, sektörde üretim ve satış yapan tüm bayileri takip eden Halı Gazetesi, doğru kitlelere ulaşma misyonunu üstlenmiştir ve bunu hakkıyla gerçekleştirmektedir.

SEKTÖR YENİLİKLERİNİN İLK ADRESİDİR!

Uzman kadrosuyla Halı Gazetesi, Türkiye ve dünyadaki gelişmeleri sayfalarına taşımak için tüm yenilikleri takip eder ve gerekli araştırmaları yaparak hazırladığı makaleleriyle okuyucularına sürekli yeni ufuklar açmaya çalışır. 

SOSYAL MEDYADA RAKİPSİZDİR!

Facebook sayfasında 19.050 takipçisi, websitesinde günlük 2.000 tıklanma oranı ve her hafta Cuma günleri yapılan 60.000 mailing ile sanal dünyada da rakipsiz bir yayındır.

Halı GAZETESİ, KAÇIRILMAMASI GEREKEN BİR YAYINDIR!

 

İşte fırsat…

Ayrıca yıllık yapılacak sözleşmelere özel kampanyalarımız için lütfen bizi arayınız : 0 539 303 32 26

Eski sayılarımızı e-gazete olarak arşivimizden inceleyebilirsiniz : https://haligazetesi.com/e-gazete

HALI GAZETESİ DAĞITIM YÜZDELERİ:

Halı,Kilim, Mobilya, Dekorasyon ürünleri Toptancı,Perakende Satıcıları, Bayiler, Uygulamacılar % 30

Evtekstil ve Mobilya parakende toptan satış mağazaları % 15

Otel satın almaları  % 15

İçmimar ve Dekorasyon firmaları  % 10

Halı,Kilim, Ütetici ve İthalatcı Firma Sahipleri % 10

Yurt dışı  Fuarlar, Yurt içi  Fuarlar  % 8

Cami yapım dernekleri % 5

Sektör Dernekleri, Medya takip firmaları, İlgili devlet makamları  % 4

Halı ve Yan Ürünleri Makineleri, El Gereçleri Üretici, İthalatçı ve Satıcı Kuruluşlar % 3

Dağıtım yapılan firmaların detaylarına  adresine mail atarak ulaşabilirsiniz.

info@getyayincilik.com.tr

İyi çalışmalar dileğiyle,

HALI GAZETESİ