Dura Halı

1990 yilinda,Hali ithalatina karar verdigimiz zaman kaliteyi ön planda tuttuk. Böylece Dünya Saglik Örgütü ve Avrupa Hali Birligi standartlarinda üretim yapan Avrupa’nin en büyük firmalarindan Alman DURA firmasinin Türkiye Distribütörlügünü alarak ise basladik.

Bundan sonrada ürün yelpazelerini gelistirmek amaciyla Amerikan MOHAWK grubunun (Amerikan Karastan ve Amerikan Rug) da Türkiye mümessilliginide aldik.

Dura halinin devam etmesiyle birlikte günün ekonomik kosullarini göz önüne alarak daha uygun fiyatlarda hali çesitleriyle çalismalarimiza devam etmek ve daha kapsamli hizmet verebilmek amaciyla çalisma alanlarimizi genisletmek karari aldik Böylece Avrupa’nin diger birçok ülkesinden distrübütorlükler aldik.

Türkiyenin gümrük birligine girmesiyle baska firmalarda Avrupanin çesitli ülkelerinden hali ithalati yapmaya basladilar. Bizde hemen hemen hepsinin bayiligini alarak müsterilerimizin begenisine sunduk

Son olarak da yerli Dinarsu ve Samur halilarini satisina basladik.
Firmamiz ithal duvardan duvara hali tanitim ve satisi disinda geçen senelerde, günün moda egilimlerine yönelik olarak Parke Parça hali Duvar kagidi Jaluzi ve stor perde, satisina da baslamistir.

%100 Yeni Zellanda yününden sinirsiz desen ve renkte düslerinizi süsleyen her modeli ve rengi istediginiz her ebatta hand Tuft yöntemiyle özel üretim parca halilarin satisinada basladik.

CEMİLTOPUZLU CAD. No 104/4 CADDEBOSTAN-İSTANBUL
Telefon : 0(216) 411 61 01 – 359 35 40
Faks : 0(216) 359 07 81

www.durahali.com.tr