AKYÜN HALI 

AKYÜN HALI 1978 Yılında Manisa’nın Demirci ilçesinde Muhsin ATALAY tarafından kurulmuştur. Kurulduğu ilk yıllardan günümüze kadar, Cami HalısıOtel Halısı ve Yurt Halısı sektörlerine yoğunlaşan AKYÜN HALI, Türkiye ve Dünyanın Her yerine Cami, Otel ve Yurt Halıları satmaktadır.
       Firmamız Her Zaman Kaliteli Halı & Kaliteli Hizmet anlayışıyla çalışarak, En Kaliteli Halıları En uygun fiyatlarla son müşteriye kadar ulaştırmayı hedeflemiştir. AKYÜN HALI Cami, Otel ve Yurt halılarının kalitesiyle tüm müşterilerinin beğenisini kazanmış olduğundan Halı sektöründe hızla büyümektedir.
      Gelişen teknolojiye çok hızlı bir şekilde uyum sağlayan Akyün Halı sipariş verilen halıların üretimini en kısa sürede gerçekleştirir, hızla büyüyen çalışan kadrosu ile hiç vakit kaybeden halıların döşeme işlemi gerçekleştirilir. Hızlı Üretim , Hızlı Teslimat ve Hızlı Döşeme konusuna verdiğimiz büyük önemden dolayı tercih sebebi olmayı başaran Akyün Halı sürekli yeni yatırımlar yaparak müşterilerinin beğenisini kazanmaya devam etmektedir.
      Cami Halısı, Otel Halısı ve Yurt Halısı Desenleri üzerinde sürekli çalışmalar yapan Akyün Halı müşterilerine zengin renk ve desen seçenekleri sunmaktadır. Ayrıca Yün Halı ve Akrilik Halı seçenekleriylede  kullanım alanına göre farklı halılar üreterek müşterilerine büyük kolaylık sağlayan Akyün Halı bu sayede Cami, Otel ve Yurt halıları sektöründe lider olmayı başarmıştır.
       Kaliteli Halı konusunda hiç bir zaman taviz vermeyen Akyün Halı üretim aşamasından sonra tüm halıların kalite kontrolünü yapmaktadır. Müşterilerine Kalite konusunda her zaman Garanti veren Akyün Halı müşterilerinin büyük Güvenini kazanmıştır.
  • Ahi Evran Sanayi Sitesi Demirci Manisa
  • 0 236 462 31 49
  • akyunhali45@gmail.com
  • www.akyunhali.com.tr