Myanmar Mart 2018’de Gar-Tex fuarına ev sahipliği yapacak

Güneydoğu Asya’daki ikinci büyük ülke olan Myanmar, 28-30 Mart 2018 tarihleri ​​arasında Yangon’daki Rose Garden otelinde Myanmar için tekstil ve konfeksiyon endüstrisi konulu ikinci uluslararası sergi ve konferansa Myanmar Gar Tex 2018 fuarına ev sahipliği yapacak. , Myanmar. Gösteri, yeni iş işbirliği, ağ oluşturma ve potansiyel pazar girişi sağlayacak.

Myanmar Sanayi Bakanlığı, Vietnam Tekstil ve Hazır Giyim Birliği ve Myanmar Konfeksiyon Sanayicileri Derneği, Myanmar Tekstil Sanayicileri Derneği, Tekstil Mühendisi Derneği ve Smart Myanmar’ın desteği ile Minh Vi Sergi ve Reklam Hizmetleri A.Ş. (VEAS), hazır giyim eşyalarını organize edecek.

Dünya çapında 80’den fazla katılımcı ve yaklaşık 3.500 ticaret ziyaretçisini ağırlaması bekleniyor. Ayrıca, uluslararası markaların Myanmar tekstil ve konfeksiyon endüstrisi pazarına girmesi, sergilere katılan işletmeler için ticaret ve ticaret geliştirme fırsatları sunması ve tekstil ve konfeksiyon ile ilgili endüstrilere yerli ve yabancı işletmeler getiren bir platform oluşturması için ideal bir platform görevi görecektir. İtalya, İsviçre, Kore, Malezya, Vietnam, Tayland, Çin, Tayvan, Endonezya, Japonya, Hindistan, vb. gibi dünyanın her yerinden gelen yeni ve ileri teknoloji ve ürünleri yakalamakla kalmayıp, ticari işbirliği fırsatı sunacak.

Myanmar Gar Tex Expo 2018, yerel ve uluslararası işletmelerin karar alıcılar ve sektördeki profesyoneller arasında iş ağı kurma şansı olacak. Fuar ayrıca endüstrinin gelişimi, uluslararası yatırımcılar için hükümetin destek politikası veya tekstil ve konfeksiyon endüstrisi üzerine özel ithalat ve ihracat politikası, mevcut durum ve gelecekte tekstil ve hazır giyim sektörünün gelecekteki fırsatı gibi konularda cazip bir seminer içeriyor.