Künye

İmtiyaz Sahibi:
GET DIŞ TİCARET ORMAN ÜRÜNLERİ VE MATBAA REKLAM HIZMETLERİ. LTD.STİ. Adına
Fikret Demir

Yönetim İletişim Adresi:
Get Dış Ticaret Orman Ürünleri ve Matbaa Reklam Hiz. LTD. ŞTİ
Emirsultan Mah.362 sok. Emirkent Sitesi B/ Blok no: 13 Kat: 3 Daire : 5 Karacabey / Bursa / TÜRKİYE
Karacabey VD 394 045 8387
Ticaret sicil no: 3263 / Karacabey

Yazı İşleri ve Sorumlu Müdür:
Fikret Demir
0 539 303 32 26
info@getyayincilik.com.tr

Reklam Rezervasyon:
reklam@getyayincilik.com.tr

Reklam Müdürü
Osman Gülaçtı

0 532 434 79 27

osman@getyayincilik.com.tr

Sanat Yönetmeni
Hakan Şener
0 535 356 06 98
hakan@getyayincilik.com.tr

Uluslararası İlişkiler Başkanı
Umut Egitimci
+90-532-297 3774
umut@getyayincilik.com.tr

E-Gazete / Webmaster:
Erdoğan Aktaş
0533-542 5351
webmaster@getyayincilik.com.tr

Sosyal Medya Editörü
Gizem Uysal
gizem@getyayincilik.com.tr

 

Basıldığı Yer:
Teknik Basım Matbaacılık
Keyap Ticaret Merkezi Bostancı Yolu Cad.
F1 Blok No:93 Y.Dudullu / İstanbul

Dağıtım:
PTT – POSTA ve KARGO

Her türlü konu hakkında  info@getyayincilik.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

Halı Sanayi İş Adamları Gazetesi yaygın süreli bir yayındır. Halı Sanayi İş Adamları Gazetesinde yayımlanan haber, yazı, resim ve fotoğrafların FSEK ve Basın Kanunundan kaynaklanan her türlü hakları GET Dış Ticaret Orman Ürünleri ve Matbaa Reklam Hizmetleri Limited Şirketine aittir. İzin alınmaksızın, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.