Format Kimya Kozmetik San. ve Tic. Ltd. Şti.

Format Kimya Kozmetik San. ve Tic. Ltd. Şti. ünvanı ile yeniden yapılanmaya giden firmamız 30 yıllık tecrübe ve birikimi ile ECOWAX markasını oluşturarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Format Kimya kurumsallık, sürdürülebilir, etkili hizmet ve kolay ulaşılabilir,firma deneyimi ile Endüstriyel Teknik Bakım Kimyasalları alanında uzmanlık gösterip,sektörde rekabet edebilir,teknolojik gelişmelere ve Pazar ihtiyaçlarına hızlı ve Doğru Çözümler üretmek amacıyla kurulmuştur.300’e yakın farklı ürün yelpazesi ile kimya sektöründe teknolojik gelişmelere  ve gelişen Pazar ihtiyaçlarına en uygun Hızlı ve Doğru Çözüm Ortağınız Olarak,her zaman Teknik Danışmanlık,Kaliteli  ürün ve Fiyat politikasıyla siz müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermekteyiz.

Misyonumuz
Yeniliklere açık bir şirket olarak, sizler için kendimizi her geçen gün yenilemek, müşteri taleplerini taahhüt edildiği şekilde,Doğru ve zamanında karşılamak,sunduğumuz Endüstriyel Teknik Bakım Kimyasalları konusunda Çözümler ve müşterilerimizin memnuniyeti sağlamak.

Vizyonumuz
Kurum ve kişilere Kimya sektöründe ihtiyaç duyduğu tüm Gelişmeleri, Çözümleri sunmaktayız.

 

ADRES
Esentepe Mah. Küçük Sanayi Sitesi 2959 Sok. 21. Blok No:27/A, 34265 Sultangazi / İstanbul
E-POSTA:
info@formatkimya.com.tr
WEB:
www.formatkimya.com.tr
TELEFON:
+90(212) 535 01 01
FAKS:
+90(212) 535 01 03
FABRİKA: 
+90(212) 475 75 10