DÜNYA HALI SEKTÖRÜNÜN GELECEĞİ BU FORUMDA ŞEKİLLENECEK!

Dünyanın önde gelen döşeme fuarı DOMOTEX Türkiye’nin Gaziantep’te düzenlenecek 2018 fuarı kapsamında, GET Yayıncılık ile ortaklaşa organize edilen “2023 HEDEFLERİ İÇİN DÜNYA HALI SANAYİNİN GELECEĞİ FORUMU” yer alacak

Tıpkı ekonominin geleceğinin tartışıldığı Davos zirvesi gibi, halı endüstrisinin kalbi de bu forumda atacak ve geleceği şekillenecek.

Uluslararası uzman konuşmacıların katılacağı forum ile Gaziantep ilimiz de uluslararası tanıtımların odak noktası olacak. Gerek konu içeriği gerekse çok sayıda uluslararası medyanın katılımıyla gözler Gaziantep’e çevrilecek.

Böylesine önemli bir forumun Türkiye’de gerçekleşecek olması bir anlamda da Türk Halıcılığının dünya endüstrisinde liderliğini tescil edecek. Bugün Almanya’dan Çin’e ve seneye ilk kez ABD’de düzenlenecek olan DOMOTEX fuarlarının dünya çapındaki saygınlığını göz önünde bulundurararak, DOMOTEX Gaziantep 2018 kapsamındaki bu FORUM ile ülkemiz adına yeni ve olumlu ekonomik gelişmelere ev sahipliği yapacağız.

FORUM Neden Gaziantep’te Yapılıyor?

  1. 250 üreticinin bulunduğu Gaziantep ve tüm Türkiye’de üretim yapan el dokuma, kilim, paspas fırmalarını da kattığımızda dünyanın % 56 halı ihtiyacını üreten ve satan bır pazarın bulunduğu bölgede en büyük fuar olan DOMOTEX Gaziantep fuarının tek ve resmi forumu “HALI SEKTÖRÜNÜN GELECEĞİ FORUMU”dur.
  2. Bu fuarı dünyanın her yerinden binlerce alıcı ziyaret etmektedir. Tüm yeni trendlerin sergilendiği bu fuarda vize sorunu yüzünden Almanya’daki fuara gelemeyen toptancı ve alıcılar da katılabilmektedirler. Ayrıca Çin fuarında vize vs sebeplerle sıkıntı yaşayan Ortadoğu ve Afrika bölgesi sektör temsilcileri de bu fuarı tercih etmektedirler.
  3. Bu forum DOMOTEX Türkiye fuarının desteği yapılan tek forumdur. Gaziantep Halıcılar Odası ve diğer STK’lar tarafından desteklenmektedir.

Bu foruma katılmak ve desteklemek size ne kazandırır?

  1. Forumun ana destekleyecisi Hannover Messe Domotex Gaziantep fuarcılıktır. Bu forumun tüm tanıtımlarında DOMOTEX uluslararası bilgi verilerine toplu mailing gereçekleşecektir. Kısacası dünya çapında halı ile ilgili herkese ulaşma imkanı sağlanacaktır.
  2. Forumun tanıtımı uluslararası dergi, haber portalları, gazeteler, ilgli tüm yazılı ve görsel medyada tanıtılacaktır. Ana sponsor ve melek sponsorların logoları bu tanıtımlarda yer alacaktır.
  3. Forumun yapılmasının ardından çekilen videolarda, ana, melek ve destek sponsorların logolarına yer verilecektir.
  4. Ayrıca, 2023 yılında ve sektörün geleceğinde nelerin olacağı hakkında bilgi sahibi olacak ve belki de endüstrinin geleceğini şekillendireceksiniz. End değerli hazine olan “bilgi” ile geleceğe hazır olmanın en etkin ve kısa yoluna bu FORUM ile ulaşacaksınız!

DETAYLI BİLGİ İÇİN :

Fikret DEMİR
İmtiyaz Sahibi
fikret@getyayincilik.com.tr
Get Dış Ticaret Orman Ürünleri  ve Matbaa ReklamHiz.LTD. ŞTİ
Emirsultan Mah.362 sok. Emirkent Sitesi B / Blok No: 13 Kat: 3 Daire : 5    Karacabey / Bursa / Türkiye
Tel: 0 539 303 32 26 
Karacabey VD 394 045 8387 Ticaret sicil no: 3263 / Karacabey Mersis No: 0394045838700012